• Οι αθλητικές μεταδόσεις 3/8/19

    8:06 πμ, Σαββατο 03 Αυγ 2019 8:06 πμ, Σαββατο 03 Αυγ 2019

    Το φιλικό Γαλατασαράι – Παναθηναϊκός και ο ημιτελικός Ελλάδα – Ισπανία για Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπάσκετ U18 ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

    10:05 COSMOTE SPORT 8 HD SS14 Kakaristo 1 WRC Φινλανδίας

    10:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

    11:30 COSMOTE SPORT 8 HD SS15 Tuohikotanen 1 WRC Φινλανδίας

    11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

    12:35 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη

    12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij

    13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

    13:50 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη

    14:25 COSMOTE SPORT 7 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

    14:30 Novasports 1HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν Σούπερ Καπ Γαλλίας

    15:05 COSMOTE SPORT 8 HD SS16 Tuohikotanen 2 WRC Φινλανδίας

    15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

    15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

    16:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS17 Kakaristo 2 WRC Φινλανδίας

    16:30 Eurosport 1 Σαν Σεμπαστιάν Ποδηλασία

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αννόβερο – Ρέγκενσμπουργκ Bundesliga 2

    17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη

    18:30 Eurosport 1 Γύρος της Πολωνίας National Tours

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Τουρκία – Σλοβενία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18

    19:00 Eurosport 2 Ridelondon Classique Ποδηλασία

    19:30 Novasports 1HD Φίτεσε – Άγιαξ Eredivisie

    19:35 Novasports 3HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μίλαν International Champions Cup

    21:00 Novasports 2HD Γαλατασαράι – Παναθηναϊκός Φιλικό

    21:15 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Ισπανία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18

    21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ντόρτμουντ - Μπάγερν Μονάχου Σούπερ Καπ Γερμανίας

    21:45 Novasports 1HD Τβέντε – Αϊντχόφεν Eredivisie

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Colby Covington vs Robby Lawler UFC Fight Night

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα