• Οι αθλητικές μεταδόσεις 18/8/19

    7:53 πμ, Κυριακή 18 Αυγ 2019 7:53 πμ, Κυριακή 18 Αυγ 2019

    Ο τελευταίος αγώνας της Εθνικής μπάσκετ των ανδρών στο τουρνουά «Ακρόπολις» με αντίπαλο την Σερβία, καθώς και τα παιχνίδια ποδοσφαίρου από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ξεχωρίζουν στις αθλητικές μεταδόσεις του τηλεοπτικού προγράμματος της Κυριακής.

    Αναλυτικά οι επιλογές:

    12:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ελλάδα – Φινλανδία Euro Beach Soccer ποδόσφαιρο

    14:00 Eurosport 2 Ζακοπέιν Αλμα με σκι

    14:00 Eurosport 1 Γύρος της Βαργκάρντα Ποδηλασία, γυναίκες

    14:00 Novasports 1HD Ρέντινγκ – Κάρντιφ EFL Championship ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο – Καρλσρούη Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

    14:35 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

    15:50 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

    16:00 Eurosport 1 ΜπινκΜπανκ Τουρ Ποδηλασία

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Μπέρμιγχαμ Diamond League στίβος

    16:00 Novasports 2HD Έρεμπρο – Χέκεν πρωτάθλημα Σουηδίας ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας Premier League ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χόφενχαϊμ Bundesliga ποδόσφαιρο

    17:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ίμολα Motocross

    17:05 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

    17:45 Novasports 1HD Φέγενορντ – Ουτρέχτη Eredivisie ποδόσφαιρο

    18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα Motocross

    18:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Λεβάντε LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    18:00 ΕΡΤ Sports HD Τουρκία – Ιταλία Τουρνουά Ακρόπολις μπάσκετ

    18:20 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Λέστερ Premier League ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Λειψία Bundesliga ποδόσφαιρο

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Εσπανιόλ – Σεβίλλη LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    20:30 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Σερβία Τουρνουά Ακρόπολις μπάσκετ

    21:00 Novasports 2HD Χεράκλες – Αϊντχόφεν Eredivisie ποδόσφαιρο

    COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός WTA Western & Southern Open τένις

    22:00 Novasports 1HD Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπέτις – Βαγιαδολίδ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    22:30 Eurosport 1 Γύρος της Γιούτα Ποδηλασία

    23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπράγκα πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

    23:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP Masters 1000 Western & Southern Open τένις

    23:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Χετάφε LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα