• Οι αθλητικές μεταδόσεις 24/8/19

    8:10 πμ, Σαββατο 24 Αυγ 2019 8:10 πμ, Σαββατο 24 Αυγ 2019

    Τα τρία παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία στη Super League 1, ο πρώτος αγώνας της Εθνικής μπάσκετ ανδρών απέναντι στην Ιορδανία για το τουρνουά Atlas και το ντέρμπι ανάμεσα στη Λίβερπουλ και την Άρσεναλ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του τηλεοπτικού προγράμματος του Σαββάτου.

    Αναλυτικά οι επιλογές:

    10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 GoPro British Grand Prix

    12:05 COSMOTE SPORT 9 HD SS10 Freisen 2 WRC Γερμανίας

    12:30 Eurosport 1 Χακούμπα Άλμα με σκι

    12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 GoPro British Grand Prix

    13:10 COSMOTE SPORT 9 HD SS11 Romerstrasse 2 WRC Γερμανίας

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αννόβερο - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 GoPro British Grand Prix

    14:30 Eurosport 1 Tour de L Avenir Ποδηλασία

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Τσέλσι Premier League ποδόσφαιρο

    15:00 FIBA TV Ελλάδα – Ιορδανία Τουρνουά Άτλας μπάσκετ

    15:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP GoPro British Grand Prix

    16:00 Eurosport 2 Γύρος της Δανίας Ποδηλασία

    16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP GoPro British Grand Prix

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν – Φράιμπουργκ Bundesliga ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουγκσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μάιντς – Γκλάντμπαχ Bundesliga ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λεβερκούζεν Bundesliga ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 GoPro British Grand Prix

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας Premier League ποδόσφαιρο

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Οσασούνα – Εϊμπαρ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Παναθηναϊκός Super League 1 ποδόσφαιρο

    19:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

    19:00 Novasports 1HD Πάρμα – Γιουβέντους Serie A ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Άρσεναλ Premier League ποδόσφαιρο

    19:50 COSMOTE SPORT 9 HD SS14 Arena Panzerplatte WRC Γερμανίας

    20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βαγιαδολίδ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    20:30 COSMOTE SPORT 9 HD SS15 Arena Panzerplatte WRC Γερμανίας

    20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Χρόνιγκεν Eredivisie ποδόσφαιρο

    21:00 NOVA Άρης – ΟΦΗ Super League 1 ποδόσφαιρο

    21:00 ΕΡΤ Sports HD Παρίσι Diamond League στίβος

    21:00 Novasports 3HD Ντιζόν – Μπορντό Ligue 1 ποδόσφαιρο

    21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Πόρτο Liga NOS ποδόσφαιρο

    21:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης Super League 1 ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 4HD Χέρενφεϊν – Τβέντε Eredivisie ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Νάπολι Serie A ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Χετάφε – Μπιλμπάο LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Βαλένθια LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα