• Οι αθλητικές μεταδόσεις 23/11/19

    7:47 πμ, Σαββατο 23 Νοε 2019 7:47 πμ, Σαββατο 23 Νοε 2019

    Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές για το Σάββατο:

    09:55 Eurosport 1 Formula E, Σαουδική Αραβία

    11:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

    11:00 Eurosport 2 Τελικός ανδρών Κέρλινγκ

    12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρωσία – Καναδάς Τελικοί Davis Cup τένις

    12:00 novasports.gr ΑΕΚ K19 - Άρης Κ19 Ποδόσφαιρο

    12:10 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο - Ντινάμο Δρέσδης Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    14:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    14:00 Eurosport 1 Formula E, Σαουδική Αραβία

    14:05 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 2HD Τσάρλτον – Κάρντιφ Ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής

    15:00 ΕΡΤ3 Θεσπρωτός - Τρίκαλα AO Football League

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ρωσία – Καναδάς Τελικοί Davis Cup τένις

    15:45 ΕΡΤ Play4 Ιωνικός – Κολοσσός EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play3 Λάρισα – Ήφαιστος EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play2 ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play1 Προμηθέας – Πανιώνιος EKO Basket League

    16:00 Eurosport 2 Τελικός γυναικών Κέρλινγκ

    16:00 Novasports 1HD Αταλάντα – Γιουβέντους Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

    17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπέτις – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

    17:00 Novasports 4HD Σουόνσι – Μίλγουολ Ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ Sports HD Λαύριο Megabolt – ΑΕΚ Basket League

    18:30 Novasports 3HD Λυών – Νις Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup 2ος ημιτελικός τένις

    19:00 Eurosport 2 ISL Λονδίνο Κολύμβηση

    19:00 Novasports 1HD Μίλαν – Νάπολι Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Κολωνία Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 2HD Πανιώνιος – Ολυμπιακός Super League

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - Ξάνθη ΑΟ Super League

    20:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Χεράκλες Ποδόσφαιρο

    21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Φλένσμπουργκ VELUX EHF Champions League χάντμπολ

    21:00 Novasports 3HD Μετς – Ρεμς Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπούστο Αρσίτσιο - Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    21:45 Novasports 1HD Τορίνο – Ίντερ Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:00 ONE Channel Φλαμένγκο - Ρίβερ Πλέιτ τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες

    22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup 2ος ημιτελικός τένις

    23:15 Eurosport 1 Global Champions Tour, Πράγα Ιππασία

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα