• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    8:23 πμ, Κυριακή 24 Νοε 2019 8:23 πμ, Κυριακή 24 Νοε 2019

    Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές για την Κυριακή:

    10:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 1ος Γύρος Ανδρών Λουτζ

    11:05 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

    12:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

    12:35 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 2ος Γύρος Ανδρών Λουτζ

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Δούκας - Διομήδης Άργους Handball Premier

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

    13:15 Novasports 2HD Χρόνιγκεν – Φέγενορντ Ποδόσφαιρο

    13:30 Novasports 1HD Μπολόνια – Πάρμα Ποδόσφαιρο

    14:00 Novasports 5HD Μίντλεσμπρο – Χαλ Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη - Ρεάλ Μπέτις Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    14:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Καρλσρούη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    14:40 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, ομαδικό Λουτζ

    14:45 ΕΡΤ Sports HD Α.Ε. Καραϊσκάκης – Χανιά Super League 2

    15:00 ΕΡΤ3 ΟΦ Ιεράπετρας – Βέροια Football League

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Οσασούνα – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

    15:30 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Χερενφέιν Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 24 HD Βερόνα – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Σασσουόλο – Λάτσιο Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 1HD Ρόμα – Μπρέσια Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ - Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup τένις

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ Super League

    17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Βόλος Super League

    17:45 ΕΡΤ3 Άρης – Περιστέρι Basket League

    18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ολυμπιακός – Μέλσουνγκεν EHF Cup

    18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – ΑΕΛ Super League

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

    19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα TBF Basketball Super League

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:00 Eurosport 2 ISL Λονδίνο Κολύμβηση

    19:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Ουντινέζε Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπασκόνια – Βαλένθια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός Super League

    19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Άρης Super League

    20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup τένις

    21:45 Novasports 3HD Λέτσε – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:00 Novasports 2HD Τουλούζ – Μαρσέιγ Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χιούστον Ρόκετς - Ντάλας Μάβερικς NBA

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα