• Οι αθλητικές μεταδόσεις 14/12/19

    8:20 πμ, Σαββατο 14 Δεκ 2019 8:20 πμ, Σαββατο 14 Δεκ 2019

    Tα τρία παιχνίδια της 14ης αγωνιστικής της Super League, τα ματς γα την 11η αγωνιστική της Basket League, καθώς και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Χάιντενχαϊμ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    14:30 Novasports 3HD Μπέρμιγχαμ - Γουέστ Μπρομ Τσάμπιονσιπ Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

    15:30 ΕΡΤ Play1 Ηφαιστος – Κολοσσός Basket League Μπάσκετ

    15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

    15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

    15:45 ΕΡΤ Play2 Ηρακλής – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

    16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 ΕΡΤ Play5 Αλ Χιλάλ – Εσπεράνς Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μάιντς – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χέρτα Βερολίνου – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κολωνία – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 5HD Μπρίστολ Σίτι – Μπλάκμπερν Τσαμπιονσιπ Ποδόσφαιρο

    17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ Sports HD Λαύριο– ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

    18:30 Novasports 4HD Μετς – Μαρσέιγ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μίσιγκαν Στέιτ Σπάρτανς – Όκλαντ NCAA Μπάσκετ

    19:00 Novasports 3HD Νάπολι – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Φαμαλικάο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

    21:00 Novasports 4HD Τουλούζ – Ρεμς Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζαλματζορε - Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

    21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανδόρα – Τενερίφη Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Σαμπντόρια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα