• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:20 πμ, Σαββατο 18 Μάι 2019 6:20 πμ, Σαββατο 18 Μάι 2019

    Oι ημιτελικοί του Τσιτσιπά με τον Ναδάλ και της Σάκκαρη με την Πλίσκοβα στο τουρνουά τένις που διεξάγεται στη Ρώμη και οι αγώνες για τα πλέι οφ της Basket League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά οι επιλογές:

    10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

    13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός Μπέρτενς-Κόντα WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις

    13:00 Novasports 24 HD Συνέντευξη Τύπου φιναλίστ Final Four - EuroLeague

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

    14:00 ΕΡΤ Sports HD Diamond League Σανγκάη

    14:05 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

    14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

    15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Tσιτσιπάς –Ναδάλ Ημιτελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia τένις

    16:00 Novasports 1HD Ουντινέζε-ΣΠΑΛ Serie A

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας – ΠΑΟΚ Basket League Playoffs

    17:15 COSMOTE SPORT 8 HD Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

    17:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο Primera Division

    17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Χετάφε – Βιγιαρεάλ Primera Division

    17:15 COSMOTE SPORT 4 HD Βαγιαδολίδ – Βαλένθια Primera Division

    18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πλίσκοβα- Σάκκαρη Ημιτελικός WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις

    18:55 ΣΚΑΪ Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ Τελικός FA Cup

    19:00 Novasports 1HD Τζένοα-Κάλιαρι Serie A

    19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιόν – Μπαρτσελόνα Τελικός Champions League γυναικών ποδόσφαιρο

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι Βίκος Cola – Ηφαιστος Basket League Playoffs

    19:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Χολαργός Basket League Playoffs

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ Καζάν – Τσιβιτανόβα CEV Champions League Ανδρών, Super Finals βόλεϊ

    20:30 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισσαβόνας Liga NOS

    20:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπενφίκα - Σάντα Κλάρα Liga NOS

    21.00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia

    21.30 ΕΡΤ SPORTS Πλατανιάς-ΟΦΗ μπαράζ ποδόσφαιρο

    21:30 Novasports 2HD Σασουόλο-Ρόμα Serie A

    21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Αλαβές – Ζιρόνα Primera Division

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division

    22:00 Eurosport 1 Γύρος της Καλιφόρνια Ποδηλασία

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα