• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:22 πμ, Κυριακή 19 Μάι 2019 6:22 πμ, Κυριακή 19 Μάι 2019

    Ο μεγάλος τελικός του φάιναλ φορ της Euroleague ανάμεσα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας και την Αναντολού Εφές, η μονομαχία του Τζόκοβιτς με τον Ναδάλ στον τελικό του Όπεν της Ρώμης και ο πρώτος αγώνας μπαράζ του Πλατανιά με τον ΟΦΗ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

    11:45 COSMOTE SPORT 5 Αγώνας Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France

    13:00 Eurosport 1 WTCR Τσάντφουρτ Αγώνες αυτοκινήτου

    13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Primera Division

    13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France

    13:30 Novasports 1HD Κιέβο Βερόνα – Σαμπντόρια Serie A

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Σαραγόσα ACB Liga Endesa

    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πλίσκοβα-Κόντα Τελικός WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις

    14:05 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

    14:05 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

    14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

    15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, ΠορτογαλίαΜότοκρος

    15:05 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

    16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία Μότοκρος

    16:00 Novasports 2HD Εμπολι – Τορίνο Serie A

    16:00 Novasports 4HD Μάλμε – Κάλμαρ πρωτάθλημα Σουηδίας

    16:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Αταλάντα Serie A

    16:00 Novasports 1HD Πάρμα – Φιορεντίνα Serie A

    16:20 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αμβούργο – Ντούισμπουργκ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης – Πάντερμπορν Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπόχουμ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Ναδάλ Τελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia τένις

    17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα Primera Division

    17:35 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

    18:00 Novasports 3HD Στουρμ Γκρατς – Ζάλτσμπουργκ Αυστριακή Bundesliga

    18:15 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

    18:30 Novasports 1HD Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης Μικρός Τελικός Final Four - EuroLeague

    19:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία Μότοκρος

    19:00 Novasports 2HD Μίλαν – Φροζινόνε Serie A

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τοντέλα - Τσάβες Liga NOS

    21:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Τελικός Final Four - EuroLeague

    21:30 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς Χανίων – ΟΦΗ Μπαράζ Super League Σουρωτή

    21:30 Novasports 2HD Νάπολι – Ιντερ Serie A

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα