• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:46 πμ, Κυριακή 02 Ιουν 2019 6:46 πμ, Κυριακή 02 Ιουν 2019

    Το ματς Στέφανος Τσιτσιπάς - Σταν Βαβρίνκα για τον τέταρτο γύρο του Ρολάν Γκαρός ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    05:00 COSMOTE SPORT 7 HD Antony Joshua – Andy Ruiz Jr. WBO Heavyweight Championships

    10:05 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτος ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Οστράβα, Τσεχία

    10:25 COSMOTE SPORT 8 HD SS16 Montim 1 WRC Πορτογαλίας

    11:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS17 Fafe 1 WRC Πορτογαλίας

    11:05 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερος ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Οστράβα, Τσεχία

    11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley

    11:55 Eurosport 2 Roland Garros

    11:55 Eurosport 1 Roland Garros

    12:00 ΕΡΤ Play3 Roland Garros

    12:00 ΕΡΤ Play4 Roland Garros

    12:00 ΕΡΤ Play2 Roland Garros

    12:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS18 Luilhas WRC Πορτογαλίας

    12:00 ΕΡΤ Sports HD Roland Garros

    12:35 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Οστράβα, Τσεχία

    13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley

    13:20 COSMOTE SPORT 6 HD Σαραγόσα – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

    13:35 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Οστράβα, Τσεχία

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS20 Fafe 2 Power Stage WRC Πορτογαλίας

    14:00 Eurosport 2 Roland Garros

    14:30 ΕΡΤ Sports HD Στέφανος Τσιτσιπάς - Σταν Βαβρίνκα Roland Garros

    14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley

    14:30 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

    14:50 COSMOTE SPORT 7 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Οστράβα, Τσεχία

    16:00 Novasports 1HD ΑΪΚ Στοκχόλμης – Χάμαρμπι Allsvenskan

    16:00 Eurosport 2 Roland Garros

    16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Οστράβα, Τσεχία

    16:20 COSMOTE SPORT 7 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Οστράβα, Τσεχία

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές – Γαλατάσαραϊ TBF Basketball Super League

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Roland Garros

    17:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ VTB United League

    18:00 Eurosport 2 Roland Garros

    18:35 COSMOTE SPORT 7 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Οστράβα, Τσεχία

    18:45 Eurosport 1 Roland Garros

    19:00 Novasports 2HD Ντιζόν – Λανς Μπαράζ ανόδου/παραμονής Ligue 1

    20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

    20:00 Eurosport 1 Roland Garros

    21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Pocono 400 NASCAR Cup Series

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γαλλία – Βολιβία Φιλικό

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα