• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:41 πμ, Σαββατο 15 Ιουν 2019 6:41 πμ, Σαββατο 15 Ιουν 2019

    Ο τέταρτος μικρός τελικός της Basket League ανάμεσα στο Περιστέρι και την ΑΕΚ και τα παιχνίδια της πρεμιέρας του Κόπα Αμέρικα ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας...

    Αναλυτικά:

    09:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    10:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS11 Monti Di Ala 1 WRC Ιταλίας

    10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    11:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS12 Monte Lerno 1 WRC Ιταλίας

    11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    13:05 COSMOTE SPORT 9 HD Πρώτος Ημιτελικός ΓυναικώνFIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    14:05 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    14:45 Eurosport 2 Γύρος Ουγγαρίας National Tours ποδηλασία

    15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya,

    15:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Ολλανδία – Καμερούν Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

    16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Libema Open

    16:30 Eurosport 2Criterium du Dauphine Ποδηλασία

    17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League Play Offs

    17:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Libema Open τένις

    18:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS14 Monti Ala 2 WRC Ιταλίας

    18:50 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    19:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS15 Monte Lerno 2 WRC Ιταλίας

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι Βίκος Cola – ΑΕΚ Τέταρτος μικρός τελικός Basket League

    19:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    21:10 Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)Αγώνες αυτοκινήτου

    21:30 Novasports 1HD Τρίτη μέρα US Open τένις

    22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Play Offs

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάλαγα - Λα Κορούνια Μπαράζ ανόδου Primera Division

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Βενεζουέλα – Περού Copa America

    22:20 Eurosport 2 Στοκχόλμη Global Champions Tour ιππασία

    23:10 Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα