• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:49 πμ, Κυριακή 16 Ιουν 2019 6:49 πμ, Κυριακή 16 Ιουν 2019

    Τα παιχνίδια του Κόπα Αμέρικα ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    01:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Κολομβία Copa America

    01:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Dallas Wings - Atlanta Dream WNBA

    04:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    09:15 COSMOTE SPORT 8 HD SS16 Cala Flumini 1 WRC Ιταλίας

    10:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS17 Sassari Argentirera 1 WRC Ιταλίας

    10:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    11:05 COSMOTE SPORT 9 HD Πρώτος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    11:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    12:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS18 Cala Flumini2 WRC Ιταλίας

    12:20 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    13:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

    13:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS19 Sassari Argentiera 2 Power Stage WRC Ιταλίας

    13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    13:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    15:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP 250 Libema Open τένις

    16:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Ίος Παγκόσμιο Πρωτάθλημα μπιτς βόλεϊ

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας, Δεύτερο Μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν

    16:30 Eurosport 2 Criterium du Dauphine Ποδηλασία

    16:35 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    17:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

    17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    19:13 ΕΡΤ Sports HD Πολωνία U21 - Βέλγιο U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

    20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλμπαθέτε – Μαγιόρκα Μπαράζ ανόδου Primera Division

    21:00 ΕΡΤ2 Ράμπατ Diamond League

    21:30 Novasports 1HD Τέταρτη μέρα US Open

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Παραγουάη – Κατάρ Copa America

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα